ARTIK YETER!!!


Hepimizin, şu an hayatındaki en büyük arıza, çocukken yeterince sevilmemiş olduğumuz düşüncesidir. Bir şekilde herkes kendince ezildi, hırpalandı fakat neticede büyüdü, olgunlaştı.

🌪Bir ruh, mutlu olmadan önce mutsuzluğu deneyimler. Bir ruh, özgür olmadan önce, tutsaklığı deneyimler. Özgüvenden önce çaresizliği deneyimler. Bir yay düşünün, geriyorsunuz...
🏹Gereceksiniz ki oku atabilesiniz. Yayı ne kadar gererseniz, oku o kadar uzağa atarsınız. Bugüne kadar yaşanan olaylar sizi yay gibi gerdi. Ama siz, bir ok gibi uzağa fırlamak yerine olaylarla ve kişilerle kavga etmeyi seçtiniz.
☝🏼Bağışlamama, affedememe süreçleriniz hep uzun sürdü. Sahip olduğunuz zamanı, daha iyisini yapabilmek için değerlendirmek yerine olaylara takılı kaldınız. Her zaman da bahaneniz hazırdı.
🤷‍♀️-Nasıl affedeyim? Bu kadar yaşanmışlığı unutmak kolay mı? Ya da kendi kendinizi suçladınız. Olaylara takılıp kaldığınız için hala aynı yerdesiniz. Ve yıllardır hep başkalarını suçluyorsunuz. Zamanınız bolsa kafanızı takmaya devam edin…
😉 ...Geçti, bitti. Bir insanın şifalanmaya başladığı nokta “Artık yeter” noktasıdır. İnatçı, ben herşeyi bilirim, ben çözerim, ben erkek gibiyim diyen kadınlar için bu hayatlarının bir döneminde başlarına gelir. Kendisi mutlu olmayan bir anne-baba size mutlu olmayı da öğretemez. Mutlu ve huzurlu olmak, lafla değil, yaşanarak anlatılır.
🌓Bir kadın, erkek enerji üretmeye başladığında farkına varmadan hayatında sert bir enerji yaratıyor ve erkeklerle çatışmaya giriyor. Bu da zamanla rekabete dönüşüyor. Bu durumda, kadın hayatına, genelde kendisini hırpalayacak erkekler çeker ve diğer kadınlar tarafından da dedikodusu yapılır ve çekiştirilir. Ne ilginçtir ki, erkek enerji üreten kadınların pek kadın arkadaşı da olmaz.
💥 Zoru seçmeyi bırakın. Zoru değil, kolayı seçin. Bedeninizle ve kendinizle barışın...
🤚🏼ŞİMDİ; Avuçlarınızı ovuşturun kalbinizin üzerine koyun. Size emanet bedeninize şunları söyleyin:
👉🏻”Sevgili bedenim, sen bana emanetsin. Seni olduğun gibi seviyorum. Seni hor gördüğüm zamanlar için senden özür diliyorum. Sana iyi davranacağıma söz veriyorum. Lütfen beni affet. Teşekkür ederim.”...

Kaynak: Bülent Gardiyanoğlu

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör